zavřít

Nové video z Dust 514, střílečkového parťáka EVE Online

Windows PlayStation 3

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud si tak nějak nejste jistí tím, co vás konkrétně čeká v multiplayer akci Dust 514 pro PS3, nebo vám jen dlouho chyběla jakákoli zmínka o této free-to-play záležitosti napojené na EVE Online, tak váš problém řeší následující tříminutové video. Robotický hlas komisní slečny vám nejenom polopatě sdělí a názorně předvede, co vás všechno čeká před bojem, jak získáváte zkušenosti a pracujete s in-game shopem, ale vezme vás i na krátkou tour po několika bojištích.

Hlavně však video připomene hlavní tahák této střílečky – již zmíněné napojení na EVE Online, díky kterému budete měnit herní svět nejenom sobě (v Dust 514), ale i hráčům EVE Online. A to je prostě fantastická představa. Hra je momentálně v módu uzavřené bety, pokud se do ní chcete okamžitě dostat bez jakéhokoli čekání na výběr (čemuž bych se vůbec po zhlédnutí videa nedivil), budete muset vysolit necelých 20 Euro za Mercenary pack. Na druhou stranu v něm najdete materiály a bonusy v minimálně dvojnásobné hodnotě.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: Dust 514

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.