Tactical Intervention

Tactical Intervention

Články

Tvůrce Counter-Strike vydává nový titul - Tactical Intervention

Spolutvůrce původního Counter-Strike, Minh “Gooseman” Le, dělá na zbrusu nové střílečce Tactical Intervention už nějakou dobu. Ta sice populární Counter-Strike nekopíruje, ale jistá inspirace svým původním dílem se v novince Goosemana nezapře. Každopádně, nyní bylo oznámeno, že Tactical Intervention se dočkáme už tento měsíc - konkrétně 28. března. Otevřená beta hry přitom začne 14. března.

Tvůrce Counter-Strike předvede novou střílečku na jaře

Spolutvůrce původního Counter-Strike (rok 1999, pamatujete ještě?) Minh Le se po mnoha letech ozývá se svojí dlouho vyvýjenou novou hrou. Tactical Intervention bude free to play onlineová multiplayerová střílečka, která si už od svého oznámení v roce 2009 prošla několika uzavřenými betami a na březen letošního roku se chystá další, do které se můžete přihlásit na oficiálním webu. Podle Neowinu prý vyjde plná verze ještě na jaře 2012.

Tactical Intervention je hotovo

Nemá za sebou velkého distributora, ale v úzkém kruhu fanoušků multiplayerových stříleček si jméno udělal okamžitě. Řeč je o vývojáři Minhu Lem, někdejším autorovi Counter-Striku, který po několika letech vývoje konečně dodělal očekávaného "nástupce CS", síťovou střílečku Tactical Intervention. Navzdory tomu, že je podle všeho již stoprocentně hotová, ale z nějakých důvodů nevyjde dřív než v příštím roce - asi kvůli silné konkurenci na předvánočním trhu.

Tactical Intervention od tvůrce Counter-Strike

Multiplayerová střílečka na scénu vnese policejní psy i aktivnější civilisty. + OBRÁZKY
Hodnocení Metacritic:
47/100