Super Smash Bros.
Věková dostupnost

Super Smash Bros.

Články

Nintendo představuje novou verzi 3DS a upřesňuje data vydání podzimních her

Nintendo představilo nový model populárního 3DS. Jde samozřejmě o redesign stávajícího modelu s několika novými funkcemi navíc, ne zbrusu novou verzi. Nové 3DS dostalo název New Nintendo 3DS, potažmo New Nintendo 3DS XL a prodávat se začne už 11. října, ovšem pouze v Japonsku. V letošním kalendářním roce se do Ameriky a Evropy nedostane.

Nintendo vypustilo nová videa a informace o podzimních titulech

Prezident Nintenda Satoru Iwata dnes skrze další Nintendo Direct předstoupil před všechny majitele Wii U, 3DS i DS, aby jim pustil sadu nových videí z chystaných her, oznámil přesné termíny jejich vydání a obecně sdělil řadu v zásadě příjemných informací.

Nintendo představilo na E3 Mario Kart 8, Donkey Konga a kupu dalších her

Pokud jste sledovali náš přímý přenos z posledního Nintendo Direct, víte sami dobře, že Nintendo vlastně v ničem nezaostalo za Sony, Microsoftem a dalšími firmami, které honosné a drahé E3 tiskovky uspořádaly. Jediný rozdíl byl v tom, že Nintendo se na konto své Direct „konference“ obešlo bez show. Co do počtu nebo atraktivity prezentovaných her nebyl rozdíl žádný. Pokud vám hry od Nintenda obecně nelezou pod čumák, asi váš názor představené a prezentované tituly nezměnily. Pokud dobré hry nebo konkrétně ty od Nintenda máte rádi, rozhodně jste si přišli na své.

Bleskovky

  • 30. 11. 2022 - Podívejte se na trailer k chystanému filmu The Super Mario Bros

  • 14. 9. 2021 - Bayonetta asi přijde o svůj hlas. Její dabérka děsí fanoušky na Twitteru

  • 10. 5. 2018 - Neoficiálně: Bandai Namco pracuje na Super Smash Bros. pro Nintendo Switch.

  • 4. 4. 2018 - Spekulace: Switch verze hry Super Smash Bros. nabídne kooperativní příběhový mód pro dva hráče, navrátí se i Ice Climbers.

  • 9. 3. 2018 - Tento rok vyjde Super Smash Bros. pro Nintendo Switch. (+ video)

  • 9. 12. 2016 - Spekulace: Switch verze hry Super Smash Bros. nabídne několik nových postav.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
26. října 2014
Recenze