Stronghold 2

Stronghold 2

Články

Stronghold 2 se vrací ve Steam edici s podporou Workshopu a multiplayerem

Stronghold 2, dnes už klasickou realtime strategii, jste si na Steamu doposud mohli koupit jen v rámci Stronghold Collection. Ta ovšem od roku 2014 postrádala jednu z klíčových součástí této série – multiplayer. To ovšem nyní napravuje nová verze téhle dvanáct let staré hry. Jmenuje se Steam Edition a jak byste od názvu čekali, přinese především podporu mnoha funkcí spojených se Steamem a s tím i tolik potřebný multiplayer.

Stronghold 2 - návod 1.část

Úvodní díl návodu na strategii Stronghold 2 vám poradí s hraním budovatelské kampaně, která se zaměřuje na ekonomiku středověkého hradu. Nabízí jak obecné rady, tak řešení tuctu misí.

Strategie Stronghold 2 je hotova

Pro fanoušky obléhací strategie/simulace hradu Stronghold britských vývojářů Firefly Studios máme dobrou zprávu.

Stronghold 2 - preview

Studený vítr se prohání po hradbách a bičuje unavené vojáky kapkami deště. Pokud brzy nedorazí posily, Vikingové nemilosrdně vyvraždí vesničany... Pojďte nahlédnout do virtuálního středověku ve Stronghold 2!

Stronghold 2 - středověk není jen o rytířích

Dost možná, že i vy jste si někdy představovali, jaké by to bylo, kdybyste žili ve středověku.

Zaostřeno na RTS Stronghold 2

Vývojářský tým Firefly Studios chystá pro příznivce své budovatelsko-dobyvatelské strategie Stronghold (2001 - recenze - 90 %) její pokračování - Stronghold 2 a právě z této hry vám nyní můžeme nabídnout balík pěkných nových obrázků.

Bleskovky

  • 17. 12. 2015 - Steam nabízí 85% slevu na kolekci Stronghold her.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
63/100
Datum recenze:
2. května 2005
Recenze