zavřít

Strategie Stronghold 2 je hotova

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro fanoušky obléhací strategie/simulace hradu Stronghold britských vývojářů Firefly Studios máme dobrou zprávu.

Pokračování této úspěšné série - Stronghold 2 - je totiž hotovo a prodávat by se mělo začít v druhé polovině dubna. U nás bude tento titul k dostání jen s českým manuálem, i když se dříve zvažovala lokalizace. Předobjednat si ho můžete na Tiscali Gameshopu za zvýhodněnou cenu 1299 korun českých.

Stronghold 2 má hráčům nabídnout několik single-playerových kampaní a multiplayerových módů až pro osm hráčů. Spolu s tím se dočkáte i spousty různých vylepšení (např. v AI) a novinek (formace, bitvy uvnitř hradu, rytířské turnaje, nové profese, aj.), v neposlední řadě ale také editoru misí a kampaní. Více informací o této hře najdete v našem archivu nebo v preview z GameStaru.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.