Strider
Věková dostupnost

Strider

Články

Ninja z rebootované akce Strider už se na vás řítí

Pokud jste to ještě nepostřehli, studio Double Helix Games pod vlajkou Capcomu kutilo předělávku NESových akčních plošinovek Strider s ninjou Striderem Hirjúem coby titulním hrdinou. Oč půjde? To vlastně není tak důležité...

Další indicie o tom, že tvůrci Killer Instinct dělají na sci-fi akci

Už před nějakou dobou utekly první artworky z projektu, na kterém údajně pracují vývojáři ve studiu Double Helix. Čerstvě se vytasili s povedenou bojovkou Killer Instinct a na čem pracují teď, to se zatím moc neví. Vedle rebootu Stridera to má být ještě blíže nespecifikovaná akční sci-fi, na které se možná dělá už od roku 2011. Strider nevyjde jen na Xbox One, ale měl by se podívat i na Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 a PC - tyto platformy by možná mohla následovat i ona tajemná akční hra.

Capcom chystá akční plošinovku Strider pro PC a konzole

Původního Stridera si už asi někteří z nás pamatovat nebudou. Ostatně jednička vyšla v roce 1989, následována pokračováním Strider Returns z roku 1990. Naposled se Strider objevil na prvním PlayStationu v roce 2000, ale od té doby po sérii nebylo ani vidu, ani slechu. Teď Capcom zapřáhl vývojáře ze studia Double Helix Games, díky kterým se super rychlý ninja Strider Hiryu, vrátí příští rok v titulu Strider.

Bleskovky

  • 20. 5. 2016 - Nový Humble Bundle zaměřený na hry od Capcom nabízí v základu (za vámi zvolenou cenu nad 1$) tituly STRIDER, Resident Evil Revelations 2 - Episode 1: Penal Colony, Lost Planet 3 Complete Pack, Bionic Commando: Rearmed, 40% slevu na Resident Evil Revelatio

  • 26. 6. 2014 - Členové PS Plus programu obdrží 2. července zdarma hry TowerFall Ascension (PS4), Strider (PS4), Dead Space 3 (PS3), Vessel (PS3), LEGO Batman 2: DC Superheroes (PSV), Doki Doki Universe (PSV)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
3. března 2014
Recenze