State of Decay 2

State of Decay 2

Články

Přežijete? Humble Bundle láká na survivaly za pár stovek

Přežívání v poušti, pustině i v radioaktivních městech

Xbox Game Pass na PC zahrnuje Metro Exodus, Hellblade, Forzu Horizon 4 a spoustu dalších

Microsoft koncem května oznámil plán rozšířit své předplatné Xbox Game Pass na počítače s Windows 10, aby následně během dnešního večera celou akci naplno rozjel. Už tedy známe cenu služby i hry, které si za měsíční poplatek propůjčíte. Vedle klasického Game Passu bylo zpřístupněno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate.

State of Decay 2 se chlubí čísly a láká na listopadový update

Pokračování open-worldové akce se zombíky možná nedopadlo úplně podle našich představ, ale o vyložený propadák také nešlo. Hra nabobtnala po stránce velikosti, přidala pár novinek, ale zapomněla vylepšit neduhy svého předchůdce. Přesto u ní vysedávají kvanta hráčů, pro které studio Undead Labs chystá zajímavý obsah.

To nejlepší z Games.cz - vrahova odysea

Mysleli jste si, že si dá Ubisoft od Assassína zase pauzu? My taky. Origins ale zafungoval, a tak letos dostaneme Odyssey. Na jednu stranu proč ne, na druhou stranu proč? Popravdě bychom letos raději uvítali třeba Splinter Cell, Watch Dogs 3, nebo něco nového. A Assassína až příští rok. Železo se ale musí kout, dokud je žhavé a je pravda, že Origins dokázal zahnat únavu sérií a zajetou šablonu příjemně osvěžit spoustou novinek. Doufejme, že se Odyssey pokusí alespoň o srovnatelný skok kupředu.

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

S novým týdnem přichází spousta nového – filmy, seriály, knihy, výstavy, výplaty… Nás teď ale zajímají jen herní tituly, které si odbydou svou premiéru. I když, tentokrát se mezi nimi nachází jeden plešoun, který se nikomu nepotřebuje představovat. Zároveň se vrátíme o pár desítek let zpátky nejen díky pixelovému stylu, ale i ztřeštěným závodům. I aktuální týden má co nabídnout, jak ukáže Honzou sestříhaný a namluvený přehled.

State of Decay 2 jde proti proudu. Žádný battle royale ani mikrotransakce

Zdá se, že stále existují lidé, kterým jde v prvé řadě o vizi vlastního produktu. Nestaví prvky důležité pro vydavatele před prvky důležité pro hráče. Studio Undead Labs stojící za sérií State of Decay toto rozhodnutí rádo zdůrazňuje v různých rozhovorech. V článku na vás čeká ještě nové video se záběry z hraní.

Bleskovky

  • 25. 6. 2018 - 321. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Laser League (9/10), nejhůře dopadl Scribblenauts Showdown a State of Decay 2 (4/10).

  • 22. 6. 2018 - NPD: Nejprodávanější hry na americkém trhu v květnu 2018: 1. State of Decay 2, 2. God of War, 3. Detroit: Become Human.

  • 5. 6. 2018 - Za necelé dva týdny si State of Decay 2 vyzkoušely více jak 2 miliony hráčů.

  • 4. 6. 2018 - Vyšel nový patch pro hru State of Decay 2 (v1.20) a Agony (patch 1 / 2).

  • 30. 5. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 21. týdne roku 2018: 1. Detroit: Become Human, 2. State of Decay 2, 3. Dark Souls Remastered.

  • 28. 5. 2018 - State of Decay 2 přilákal během prvních dvou dnů přes milion hráčů.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
30. května 2018
Recenze