State of Decay 2 se chlubí čísly a láká na listopadový update
zdroj: tisková zpráva

State of Decay 2 se chlubí čísly a láká na listopadový update

13. 11. 2018 12:17 | Video | autor: Patrik Hajda |

Pokračování open-worldové akce se zombíky možná nedopadlo úplně podle našich představ, ale o vyložený propadák také nešlo. Hra nabobtnala po stránce velikosti, přidala pár novinek, ale zapomněla vylepšit neduhy svého předchůdce. Přesto u ní vysedávají kvanta hráčů, pro které studio Undead Labs chystá zajímavý obsah.

Nové video v rychlosti shrnuje dosavadní stav State of Decay 2. Po téměř šesti měsících se může chlubit úctyhodnými 4 miliony aktivních hráčů. Možná byste hře takové číslo netipovali, ale musíte vzít v potaz nemalý vliv předplatného Xbox Game Pass. Hráči společně přežili přes 64 milionů dní a zabili na pět miliard zombií.

Listopadový update nazvaný Zedhunter vám obohatí survivalový zážitek novou výbavou. Můžete se těšit na meče Wraith, Mamba a Masterwork Bokken, novou kuši a několik drog, jejichž názvy už nemohly být tematičtější – Zedbait, Zedeye a Zedrenaline. Jednu z nich můžete vidět na videu níže v praxi a vypadá to, že vám umožní vidět ve tmě.

Update Zedhunter vyjde 16. listopadu zdarma pro všechny majitele hry bez ohledu na verzi (standardní, ultimátní nebo gamepassovou). Tím rozšiřování obsahu nekončí. Příští rok dostanete novou obtížnost, která otestuje vaše dosud nabyté zkušenosti. State of Decay 2 najdete v Microsoft Store za 30 dolarů.

zdroj: Archiv

Nejnovější články