Spartan

Spartan

Články

Krádež finální verze Spartan: Gates of Troy

Nedávno jsme vás informovali o tom, že samostatně spustitelný datadisk k tahové strategii Spartan s podtitulem Gates of Troy je hotov, ovšem to jsme ještě netušili, jaký jej čeká nešťastný osud.

Datadisk Spartan: Gates of Troy hotov

Vývojářská a nyní také prvně i vydavatelská společnost Slitherine Software oznámila dokončení nedávno odhaleného datadisku s podtitulem Gates of Troy k úspěšné tahové strategii Spartan.

Oznámení Spartan: Gates of Troy

Vývojářské studio Slitherine Software, tvůrci Chariots of War a naposledy i tahové strategické hry Spartan, dnes oznámili, že už několik měsíců pracují na datadisku pro jejich nejnovější dílo - Gates o Troy.

Obrázky a informace o tahovce Spartan

Nepříliš velký úspěch strategie Chariots of War vývojáře ze Slitherine neodradil, naopak se s ještě větší vervou pustili do svého dalšího projektu, kterým je historická tahová strategie Spartan.

Tahová strategie Spartan pro náročné

Někdy v průběhu roku 2004 vypustí vývojářské studio Slitherine Strategies svou novou tahovou strategii s názvem Spartan, ze které pochází i pár nových ukázek v naší galerii.

První ukázky ze strategie Spartan

Tvůrci strategie Chariots of War - Slitherine Software - pokračují ve výrobě strategických her a v průběhu příštího roku chystají vydat svůj nový titul s názvem Spartan.