Tahová strategie Spartan pro náročné
zdroj: tisková zpráva

Tahová strategie Spartan pro náročné

13. 11. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Někdy v průběhu roku 2004 vypustí vývojářské studio Slitherine Strategies svou novou tahovou strategii s názvem Spartan, ze které pochází i pár nových ukázek v naší galerii.

Hra, jak už samotný název napovídá, je zasazena do prostředí a doby starověkého Řecka a narozdíl od předchozích her stejných vývojářů - Chariots of War a Legions - bude obsahovat také multiplayer (pro dva hráče).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Spartan pojednává o Spartě, tedy městě, které se pyšnilo těmi největšími a nejudatnějšími bojovníky. Podle dnešního poměrně rozsáhlého rozhovoru na WarCry by tvůrci rádi vystihli podstatu té doby, ale stejně tak prý zároveň pamatují na to, že hra má přinést především zábavu. Inspirovat se prý nechali také známým titulem Civilization, přesto tvrdí, že se jejich dílo od tohoto v mnoha ohledech velmi liší. Za hlavní věc, kterou se Spartan má odlišovat od jiných her stejného žánru, je považován bojový engine. Jak je vidět i na obrázkách, k soubojům nebude docházet pouze na pevnině, ale také na moři. Hráči by měli mít k dispozici tři typy námořních jednotek. Pokud ovšem půjde o bitvy ve vnitrozemí, slovo dostanou i obléhací zbraně. Svou úlohu pochopitelně budou mít nejrůznější formace vojsk. Více ve zmíněném interview.
zdroj: Warcry

korgull

Nejnovější články