První ukázky ze strategie Spartan
zdroj: tisková zpráva

První ukázky ze strategie Spartan

7. 9. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Tvůrci strategie Chariots of War - Slitherine Software - pokračují ve výrobě strategických her a v průběhu příštího roku chystají vydat svůj nový titul s názvem Spartan.

Je to hra, která kombinuje prvky tahové strategie s boji probíhajícími v reálném čase a zavede vás do zhruba 2000 let vzdálené minulosti, kde budete vést bitky o sjednocení Řecka. Vybrat si budete moci ze 101 různých kmenů obývajících souostroví i pevninu. Každý z těchto kmenů má svou historii, a když už jsme u toho, hra má být prý historicky přesná.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Spartan byla předváděna ve své pre-alfa verzi také na ECTS. Po grafické stránce se tak toho mnoho posoudit nedalo a proto berte první naše obrázky také s rezervou. Její vydání je naplánováno až na příští rok. Vývojáři prý pro své obecenstvo připravili nějaké bitvy, jichž se účastnilo více než 10 tisíc jednotek, aniž by to hru nějak zpomalilo a všechny bylo možné pozorovat z různých úhlů kamery, neboť je hra postavená na 3D enginu. Kromě toho si tvůrci také pohrávají z rozličnými animacemi jednotek. Velkou úlohu při vedených válkách (a nebudete omezeni pouze na pozemní bitky, užijete si také námořních) sehraje ve hře morálka.
zdroj: GE

korgull

Nejnovější články