Oznámení Spartan: Gates of Troy
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Spartan: Gates of Troy

26. 5. 2004 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio Slitherine Software, tvůrci Chariots of War a naposledy i tahové strategické hry Spartan, dnes oznámili, že už několik měsíců pracují na datadisku pro jejich nejnovější dílo - Gates o Troy.

Ten má původní hru obohatit o šest nových historických kampaní - The Trojan Wars, The pass of Thermopylae, Greek Colonization, Pre-Historic Greece, The Ionian Revolt a Grand Campaign (s Římem a Persií). V rámci toho se setkáte se 17 novými hrdiny, včetně Achilla, Hektora, Leonida a Demophila. Jak už sám název napovídá, vrcholem této hry má být dobytí Tróje.

Hra má dále nabízet i spoustu nových jednotek. Novinkou má být také "zoomovatelná" mapa kampaně. Tvůrci pro vás rovněž připravují nové možnosti v oblasti diplomacie, jako vazalství menších národů nebo příležitost postavit legendárního Trojského koně, apod. Gates of Troy bude pochopitelně obsahovat ještě řadu dalších, i když menších vylepšení. K dispozici by měla být přes online shop společnosti Slitherine Software. Kdy, to tisková zpráva neuvádí. Nejspíš ale velmi brzy.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články