zavřít

Datadisk Spartan: Gates of Troy hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská a nyní také prvně i vydavatelská společnost Slitherine Software oznámila dokončení nedávno odhaleného datadisku s podtitulem Gates of Troy k úspěšné tahové strategii Spartan.

Nyní je finální CD na cestě do lisoven a během tří až čtyř týdnů byste tento titul mohli spatřit v obchodech.

Jak už sám název addonu naznačuje, jeho tématem jsou trojské války. Vývojáři garantují, že je tento datadisk kompatibilní se všemi verzemi původní hry ve všech jazykových mutacích. Kromě toho jde o úplně samostatný produkt, takže pro jeho nainstalování a spuštění nebudete původní hru ani potřebovat. Když ji však už mít budete, získáte tím alespoň to, že v ní budete moci uplatnit i všechny ty novinky, které Gates of Troy s sebou přináší. Nejprve má být datadisk pouze v angličtině, nicméně prý bude schopen rozpoznat původní instalaci jiné jazykové verze a zachovat všechny přeložené texty, takže anglicky budou jen ty, které jsou nové.

A abyste věděli, co nového bude Gates of Troy obsahovat, tak zde je stručné shrnutí. Především to bude šest nových historicky věrných kampaní a 17 nových hrdinů, přičemž se mezi nimi objeví i takoví jedinci jako Achilles, Hektor, Leonidas nebo Demophilus. S nimi samozřejmě souvisí i řada nových jednotek, celkem jich má být dvanáct. Kompletní výčet misí, hrdinů i nových jednotek můžete najít na oficiálních stránkách.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.