Space Pirates and Zombies 2
Věková dostupnost

Space Pirates and Zombies 2

Články

Vesmírná strategie Space Pirates and Zombies 2 sice poztrácela zombíky, ale aspoň konečně vyšla

Sami jistě dobře víte, jak to s plány chodí. Tak například vesmírná strategie Space Pirates and Zombies 2 měla vyjít již na začátku roku 2015, jak píše Aleš ve svém tři roky starém článku. Tou dobou šlo dokonce o odklad původního data vydání. Kdo ví, kde udělali soudruzi z Britské Kolumbie chybu, když hra vyšla teprve až teď po roce a půl v early accessu. 

Nástup zombíků ve vesmírné strategii Space Pirates and Zombies 2

Viděli jste někdy zombii pilotovat loď? Já také ne, ale Space Pirates and Zombies 2 tenhle zvláštní úkaz nabízí. Hravá a zábavně vypadající strategie se točí kolem střetu vesmírných zombií a svobodomyslných pirátů v chladném, leč barevném vesmíru. V novém traileru se tedy naplno předvádí fialově svítící zombíci i se svými kocábkami.

Ztřeštěná strategie Space Pirates and Zombies 2 vyjde koncem roku

Podivná akční strategie s RPG prvky z roku 2011 jménem Space Pirates and Zombies se dočká pokračování. Tvůrci ze studia Minmax Games ho tento týden oznámili na svém webu s několika obrázky a trailerem. A neztrácejí čas, takže hra má už i svoji kartu na Steamu, která hlásá vydání v posledním kvartále tohoto roku. Space Pirates and Zombies 2 nebude nijak výrazně měnit žánr a primárně má být o přežití, sbírání použitelných věcí a stavění vesmírných lodí.