Skylar & Plux: Adventure on Clover Island

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island

Články

Plošinovka Skylar & Plux nakonec vyjde v květnu

3D plošinovka Skylar & Plux: Adventure on Clover Island měla původně vyjít už v průběhu března, ale jedno se sešlo s druhým a datum vydání bylo nakonec posunuto až na 19. května. Malá daň za to, že nám za měsíc a půl na harddiscích přistane snad o to vyladěnější pocta plošinovkovým legendám minulosti. Ve studiu Right Nice Games (a u jejich českého vydavatele Grip Digital) si pro vás alespoň připravili nový trailer.

Plošinovka Skylar & Plux ukazuje arzenál technických vychytávek

V 3D plošinovce Skylar & Plux: Adventure on Clover Island, za níž stojí také český tým Grip Digital, se po nebezpečném titulním ostrově prohání taktéž titulní hrdinové Skylar a její poskok, sova Plux. Ti se ze všech sil se snaží připomínat retro skákačkové legendy střihu Crashe Bandicoota. Poskakují, plachtí, rozbíjejí věci... Však to znáte. Zajímá vás, jaké vybavení ve svých kreslených dobrodružstvích využívají? Snad ano, jinak vás nový trailer asi zrovna nenadchne, poněvadž se zabývá jen a pouze různými užitečnými hračičkami. 

Nové video ze Skylar & Plux představuje základní herní mechaniky

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island se snaží oživit žánr kooperačních plošinovek s dvojicí hrdinů, kteří jsou vykreslení. Nové video představuje úvod do hry a funguje jako prezentace základních vlastností titulu, který vyjde příští rok na PC a konzolích. O doprovodný komentář se postaral Kevin Martinez, audio designér a skladatel hry.

Skylar & Plux připomíná Ratcheta s Clankem s českými kořeny

V roce 2016 zavítá na PC, Xbox One a na PS4 humorná 3D plošinovka Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Tu má na starosti duo týmů Right Nice Games a Grip Digital. Druzí jmenovaní přitom pocházejí z Česka a znát je můžete například jako spoluautory ambiciózního first person survival titulu The Solus Project.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
1. června 2017
Recenze