zavřít

Plošinovka Skylar & Plux ukazuje arzenál technických vychytávek

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

V 3D plošinovce Skylar & Plux: Adventure on Clover Island, za níž stojí také český tým Grip Digital, se po nebezpečném titulním ostrově prohání taktéž titulní hrdinové Skylar a její poskok, sova Plux. Ti se ze všech sil se snaží připomínat retro skákačkové legendy střihu Crashe Bandicoota. Poskakují, plachtí, rozbíjejí věci... Však to znáte. Zajímá vás, jaké vybavení ve svých kreslených dobrodružstvích využívají? Snad ano, jinak vás nový trailer asi zrovna nenadchne, poněvadž se zabývá jen a pouze různými užitečnými hračičkami. 

Co tu máme? Tak zaprvé jetpack. Díky němu bude průchod skrze obří otevřené lokace mnohem snazší a svobodnější, neboť můžete nebezpečnou kulometnou věž prostě přeplachtit, nebo na ni z výšky spáchat střemhlavý útok jak roztomilá chlupatá Stuka. Dost užitečně působí i "časový orb", který zastaví čas kolem vás. Použijte ho ve správnou chvíli, a obtížná situace zahrnující rotující platformy se rázem promění v bezproblémovou relaxační procházku.

No a nakonec můj osobní oblíbenec - magnetická rukavice. Tou můžete popadnout kovové předměty a využít je pro své vlastní komedií opředené záměry. Tak třeba čapnete jednu z všudypřítomných kulometných věží, a z křehké kočičí kyborgyně (zkratku KKK pro ni, prosím, nepoužívejte) se stane ničitel třímající dvouhlavňovou smrt. Rázem se tak můžete doslova prostřílet skrz nepohodlné překážky, aniž byste si špinili svou masivní robotickou rukavici.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island připlachtí někdy v průběhu března, a to na PC, Xbox One i Playstation 4.

Tagy: akční retro plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.