SimCity: Cities of Tomorrow
Věková dostupnost

SimCity: Cities of Tomorrow

Články

SimCity: Cities of Tomorrow září technologií budoucnosti

Za týden vyjde očekávaný datadisk k budovatelské strategii SimCity, který nese všeříkající přídomek Cities of Tomorrow. Už několikrát se města budoucnosti v trailerech předváděla, ale tentokrát jde o ukázku názornou a konkrétní. Takže vám video u každého vynálezu zastaví, vysvětlí oč jde a klidně ještě přidá informaci, kolik ze zařízení půjde peněz nebo energie.

Enviromentalisté proti technokratům v traileru na SimCity: Cities of Tomorrow

Chystané rozšíření k poslednímu SimCity jménem Cities of Tomorrow sice vyjde až v polovině listopadu, ale už teď se prezentuje trailerem, což působí trochu předčasně. Na druhou stranu, hezky prezentuje futuristické směry, kterými se bude moci vaše opečovávaná metropole vydat. V tomto případě proti sobě stojí enviromentalistické vzdělávání a ryze technokratická snaha o výdělek (s pomocí velkých robotů!).

SimCity: Cities of Tomorrow představují futuristické prostředí

O tom, co bude v prvním velkém datadisku k SimCity s názvem Cities Tomorrow se obšírněji rozepsal Adam. Základní myšlenkou je tvorba futuristického prostředí, v němž budete opečovávat svou metropoli budoucnosti i s její specializací, ať už je kulturní, nebo průmyslová.

SimCity: off-line mód a mody asi budou, větší města ne

To bylo řečí, jak je nové SimCity od samotného počátku designované s online připojením, jak jsou města malá, protože máte sousední města, atd. Těžko bychom letos hledali problémověji spuštěnou hru než právě SimCity. Na druhou stranu je ale fajn, že EA a Maxis na hráče nehází bobek a postupně hru upravují a vylepšují. Nyní se zdá, že možná dojde i na ty největší a nejzásadnější připomínky - off-line mód a možnost hru modovat.

SimCity se s novým datadiskem podívá do budoucnosti

Loňské SimCity bylo sice úspěšné, ale taky prolezlé různými problémy skrz naskrz. Od menší velikosti měst, přes samotný design až po zpackaný launch ve stylu Diablo III. Maxis a EA na hru ale nekašlou a pořád do ní sypou nový obsah a aktualizace. Na listopad letošního roku se pak chystá něco trošku většího, než jen nějaké mini DLC. Vyjde datadisk s názvem Cities of Tomorrow. Jak už název napovídá, nepodíváte se nikam do minulosti, ale hlavním tématem expanze bude blízká budoucnost.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
13. ledna 2014
Recenze