Silent Storm: Sentinels

Silent Storm: Sentinels

Články

Silent Storm: Sentinels - dojmy z dema

Příznivci taktických strategií nemají lehký život, jelikož kvalitních kousků je jak šafránu. Válečný Silent Storm však patří mezi ty nejlepší a proto potěší příchod pokračování Sentinels, jehož demo jsme otestovali.

Empire Earth 2, Poacher, Silent Storm: Sentinels

Milovníci původní úspěšné strategie Empire Earth od vývojářů z Mad Doc Software se už určitě nemohou dočkat jejího pokračování, které se bude moci pochlubit třemi kampaněmi zahrnujícími 15 epoch lidského bytí, což je něco okolo 10 tisíc let historického vývoje.

Silent Storm: Sentinels - v hlavní roli peníze

Tahová taktická hra od vývojářů z Nival Interactive - Silent Storm, bude brzy rozšířena o datadisk s podtitulem Sentinels.

Podrobnosti o Silent Storm: Sentinels

Jak jste se mohli na našich stránkách dozvědět už před časem, Nival Interactive chystají pro svou takticko strategickou hru Silent Storm, která byla zatím vydána pouze v Evropě a nutno podotknout, že zde sklidila poměrně velký úspěch, nový datadisk.

Oznámení datadisku Silent Storm: Sentinels

Společnost Nival Interactive dnes oznámila vývoj nového datadisku k jejich tahové taktické hře s názvem Silent Storm, kterou vám koncem tohoto týdne odhalí Frixova recenze.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
2. září 2004
Recenze