Podrobnosti o Silent Storm: Sentinels
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o Silent Storm: Sentinels

8. 12. 2003 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jak jste se mohli na našich stránkách dozvědět už před časem, Nival Interactive chystají pro svou takticko strategickou hru Silent Storm, která byla zatím vydána pouze v Evropě a nutno podotknout, že zde sklidila poměrně velký úspěch, nový datadisk.

Ten nese podtitul Sentinels a dokončen by měl být někdy v prvním čtvrtletí příštího roku. Kdy bude vydán, však bude závislé na vydavatelích, kteří se titulu ujmou. Ve svém rozhovoru pro HomeLAN tvůrci rovněž naznačili možnost vývoje nového plnohodnotného dílu Silent Storm. Nechávají si však ještě jistý manévrovací prostor, když tvrdí, že se uvidí, až jaké budou ohlasy na Sentinels.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Příběh datadisku přímo navazuje na události původní hry. Jeho hlavní část se odehrává těsně po válce, v letech 1946-47. Veteráni obou původně znepřátelených stran se spojují v tajnou organizaci zvanou Sentinels a pouštějí se do boje proti zbytkům "Thorova kladiva". Sentinels nejsou podpořeni vládou a tak si musí svůj arzenál a bojovou sílu (žoldáky) shánět a sami. Addon bude obsahovat jednu novou kampaň a mnoho nových jednotek - vojáci "Kladiva", záškodníci, gangsteři, mafiáni. Hráči dostanou k dispozici i několik nových typů uniforem a možnost upravit dle svého uvážení uniformy členů své jednotky.

Silent Storm: Sentinels vás přivede i do několika nových lokací - poušť, podzemí, průmyslových laboratoří a opuštěných dolů. Očekávat můžete pochopitelně i nové úkoly, jako např. zabití nějaké konkrétní osoby či proniknutí do nepřátelského prostředí. Tvůrci také rozšiřují počet dostupných zbraní a chystají se představit např. Korobov TKB, AK-47, Sterling Para, atd. Nějaká vylepšení budou provedena i v oblasti ovládacích prvků a inventáře, aby byla hra přístupnější jak zkušeným hráčům, tak úplným nováčkům. Po grafické stránce však změny nečekejte, datadisk je postaven na stejném enginu jako původní titul.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články