Oznámení datadisku Silent Storm: Sentinels
zdroj: tisková zpráva

Oznámení datadisku Silent Storm: Sentinels

25. 11. 2003 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Nival Interactive dnes oznámila vývoj nového datadisku k jejich tahové taktické hře s názvem Silent Storm, kterou vám koncem tohoto týdne odhalí Frixova recenze.

Pokud se vám na recenzi ale nechce čekat, přečtěte si první dojmy, které vám hru rovněž trochu přiblíží. Ale zpět k datadisku. Na něm se začalo pracovat už v září tohoto roku. Jeho název je Silent Storm: Sentinels. V naší galerii nyní naleznete tři první screenshoty ze hry, ale datum vydání titulu nebylo zatím stanoveno.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Tak, jak Nival Interactive přídavek prezentují, se můžete těšit na vylepšené vlastnosti těch nejlepších prvků původní hry. Znamená to mj., že zde bude řada nových zbraní, nové úkoly v misích, vylepšená AI, k stávajícím postavám přibudou noví žoldáci, atd. Jak víte, původní titul je inspirován 2. světovou válkou. Tématem jeho příběhu byla jakási mocná zbraň, která by mohla mít za následek zkázu lidstva. Addon vás zavede do prvních let po válce, kdy už ovšem opět hrozí lidstvu pohroma v podobě jisté tajné organizace. Proti té se shromáždili veteráni, kteří si říkají "Sentinels". protože nejsou podporováni vládou, musí si zbraně a vybavení shánět na vlastní riziko. Akce budou probíhat na různých lokacích, v poušti, v dolech či továrních sklepeních.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články