Sheltered

Sheltered

Články

Best of 2016: Zklamání roku

Nádherně vypadající trailery, slibně se tvářící koncept, propracovaná marketingová kampaň... Řada her loni vyšponovala očekávání hráčů na maximum, aby je po vydání zklamala. Ne nutně tím, že by šlo o hry vyloženě špatné. Jen zkrátka nedostály předobrazu, který si o nich hráči na základě dostupných informací vytvořili. Stejně jako každý jiný rok, i loni se podobných titulů objevila celá řada, ale následující pětice nás z různých důvodů zklamala ze všeho nejvíc.

Dark Souls III, Uncharted 4, Blade & Soul a další - přehled recenzí

Průměrná Quantum Break, výborná Grim Dawn, pěkná, ale tupá Adrift, očekávaně těžká Dark Souls III nebo graficky a příběhově skvělá Uncharted 4. Za poslední týdny vyšla celá řada her v celém kvalitativním spektru, což znamená, že jsme také recenzovali celou řadu her. Jak jsme je hodnotili, najdete v následujícím přehledu.

Vyšla Sheltered, strastiplná cesta za přežitím v postapokapytické pustině

Sheltered dle předchozích slibů opouští vody early access a tuto postapokalyptickou adventuru s RPG prvky nyní můžete koupit na PC i na konzolích. Hra se točí okolo rodiny, jejímž jediným úkolem je přežití v nehostinné pustině ve světě zničeném apokalyptickou událostí. Hráče staví do role hlavy rodiny, která na vše dohlíží. 

Postapo simulace Sheltered opouští early access a vyjde na PC i konzolích příští týden

O postapokalyptickém pixelartovém simulátoru Sheltered jsme naposledy psali v souvislosti s velkým rodinným updatem, stále se však jednalo o aktualizaci rozdělaného titulu v early accessu. Ten však brzy vývojáři ukončí a Sheltered přejde do plné verze, jíž autoři kromě PC rovnou vydají i na konzole.

V postapo simulaci Sheltered můžete díky updatu hledat v pustině svou rodinu

Pixel-artový simulátor přežití v postapokalyptické pustině Sheltered je po obsahové stránce opět o něco bohatší. Po přidání banditů tvůrci hráčům nabízí update s podtitulem Bloodlines, který do hry (krom opravy řady bugů, questů a jiných nových prvků) přináší pevnější rodinné vazby a možnost v pustině hledat rodinné příslušníky.

V postapo survivalu Sheltered vás nově budou sužovat bandité

Nezávislé survival RPG Sheltered je k dispozici v early accessu na Steamu již od srpna letošního roku a stejně tak si můžete hru pořídit a zkusit v rámci preview programu i na Xbox One. Jistě se tedy i mezi vámi najde řada takových, kteří již s tímto postapokalyptickým RPG máte své zkušenosti. Pokud ještě ne, určitě zbystřete. Sheltered totiž rozšiřuje nová aktualizace a výčet změn rozhodně za pozornost stojí. Vývojáři navíc zveřejnili nové video odhalující zákulisí vývoje.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
62/100
Datum recenze:
2. dubna 2016
Recenze