Sea of Solitude

Sea of Solitude

Články

GamesPlay – hrajeme psychologické Sea of Solitude

Když jsou lidé příliš osamělí, změní se v příšery. Se Sea of Solitude se dnes vydáme na velmi osobní projížďku s mladou ženou, kterou sžírá samota, do světa plného metafor. Postavte se s námi jejím vnitřním démonům a vydejte se na možná trochu emocionálnější dobrodružství, než na jaké jsme z her stále ještě zvyklí.

Vyšla psychologická adventura Sea of Solitude

Některé indie hry platí za klenoty nezávislé scény, aniž bychom si je stihli zahrát. Dokáží nás totiž přitahovat unikátní grafikou, neobvyklými mechanismy a odvážnými náměty. Na Sea of Solitude je celá redakce zvědavá už řadu let a konečně jsme se dočkali jejího vydání pod hlavičkou EA Originals.

EA navzdory sobotní tiskovce nezapomíná na menší inovativní tituly

Není potřeba si něco nalhávat. Sobotní tisková konference EA si nás vážně nezískala. Ne že by šlo o nezajímavá oznámení, ale poměr informací a stopáže byl velmi nevyrovnaný. Kromě očekávaných předváděček zajetých sérií, Star Warsů a Apexu jsme se těšili i na malé hry, například Sea of Solitude a jí podobné. Ale o těch EA promluvila až formou tiskové zprávy.

Nejlepší videa z E3 2018 podle redakce Games.cz

Na zhodnocení celé E3 je ještě trocha času, ale co se týče samotných videí, už jsme viděli vše. Tedy alespoň vše, co tvůrci ukázali veřejně v rámci videí, ať už jde o trailery, a nebo záběry z hraní – ostatně v rámci prezentací na tiskových konferencích se tyto dva formáty dost prolínají. Takže tady máte desítku těch, která nás nejvíce zaujala.

Emotivní Sea of Solitude vyjde pod hlavičkou EA na začátku příštího roku

Jeden z vrcholů tiskové konference EA? Minimálně za nás určitě ano. EA oznámila, že pod svá křídla bere sympatickou explorativní adventuru Sea of Solitude. Pamatujete na ni? Nejde o nic nového, o hře psal Vašek už v roce 2016. Základní koncept zřejmě stále platí, jen se novinky od německého studia Jo-Mei Games dočkáme pod hlavičkou EA.

Bleskovky

  • 25. 8. 2020 - EA přidalo přes 1000 achievementů ke svým hrám na Steamu

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
64/100
Datum recenze:
16. července 2019
Recenze