zavřít

GamesPlay – hrajeme psychologické Sea of Solitude

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když jsou lidé příliš osamělí, změní se v příšery. Se Sea of Solitude se dnes vydáme na velmi osobní projížďku s mladou ženou, kterou sžírá samota, do světa plného metafor. Postavte se s námi jejím vnitřním démonům a vydejte se na možná trochu emocionálnější dobrodružství, než na jaké jsme z her stále ještě zvyklí.

Na vlnách Sea of Solitude se u nás v redakci veze hlavně Patrik, tahle hříčka od Jo-Mei Games, která vychází pod indie hlavičkou EA Originals, ale učarovala mnoha z nás. Jde o výpravu trochu kratší, takže se v dnešním GamesPlayi nevyhneme příběhovým spoilerům, přesto si nás ale od 14:00 nalaďte na našem YouTube kanále.

Tagy: explorativní adventura

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.