Rise of Nations

Rise of Nations

Články

Vzpomínáme: Rise of Nations byl jediný úspěšný klon Civilization

Přejít od jediné vísky do bující megalopole světa zítřka. Takový zážitek nabídla slušná porce her. Většina z nich pro to ale využila abstraktnější tahový způsob – a ty, které se pokusily o realtime provedení, skončily spíše na smetišti dějin. Před více než dekádou a půl však s touto premisou nečekaně uspěla legendární strategie Rise of Nations. Vývojáři hry vydané před 16 lety a jedním měsícem, 20. května 2003, tak dokázali nemožné – ale ani to jim nepomohlo.

Rise of Nations datadisk hotov, Cleric zrušen

Společnost Microsoft Game Studios oznámila dokončení nového datadisku k oblíbené a několika cenami ověnčené real-time strategii Rise of Nations - Thrones and Patriots.

Rise of Nations: Throne and Patriots se blíží

Pro příznivce strategické hry Rise of Nations nyní připravují vývojáři z Big Huge Games nový datadisk, který byl pokřtěn Throne and Patriots.

Rise of Nations: Thrones & Patriots info

Jak jistě všichni příznivci Rise of Nations vědí, chystají Big Huge Games a Microsoft pro tuto real-time strategii na letošní rok i první datadisk se jménem Rise of Nations: Thrones & Patriots.

Více o Rise of Nations: Throne and Patriots

Strategie Rise of Nations si vydobyla ve svém žánru velmi dobrou pozici a jak jste se mohli dozvědět už z našich dřívějších zpráv, Big Huge Games nyní pracují na jejím datadisku, který dostal podtitul Throne and Patriots.

Rise of Nations, Warlords Batttlecry III, Soldner

Datadisk k real-time strategii Rise of Nations: Throne & Patriots byl oznámen teprve před pár dny.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Datum recenze:
3. června 2003
Recenze