zavřít

Rise of Nations, Warlords Batttlecry III, Soldner

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisk k real-time strategii Rise of Nations: Throne & Patriots byl oznámen teprve před pár dny.

Pokud vás vedle základních charakteristik zajímá i jeho vizuální podoba, podívejte se na osm premiérových screenshotů v naší galerii. Do provozu se dnes dostala též informační ministránka přídavku, kterou najdete na webu Microsoftu, který hru plánuje vydat na jaře 2004.

zdroj: Archiv    zdroj: Archiv    zdroj: Archiv
RoN: Throne & Patriots galerie  ||  Warlords Battlecry III  ||  Soldner: Secret Wars

První podrobnosti o dalším díle fantasy RTS Warlords Battlecry III jsme se rovněž dozvěděli teprve nedávno. Čerstvé a zároveň i první obrázky najdete v nově vzniklé galerii, další informace naleznete na dnes spuštěné homepage této hry, která má být hotova začátkem léta 2004.

Na závěr této novinky vás upozorníme ještě na čtveřici zimních screenshotů z vojenské simulace Soldner: Secret Wars, které jsou spolu s dalšími novými ukázkami k prohlédnutí tady. Více se o této hře od JoWoodu dozvíte z přehršle našich dřívějších zpráv.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.