Richard Burns Rally

Richard Burns Rally

Články

9 skvělých her, které si zaslouží pokračování

Kdybyste se mě před roky zeptali, u jaké hry bych si nejvíc přál pokračování, bez váhání bych odvětil Red Dead Redemption. Tohle přání se mě a mnohým dalším naštěstí splnilo. Po vydání Red Dead Redemption 2 jsem se načapal při vzpomínání na další tituly, které by si dle mého názoru zasloužily nástupce. Rozhodl jsem se proto přenést své myšlenky na „papír“, abychom společně uronili slzu nad hrami, které zůstaly a ve většině případů i zůstanou jedináčky.

Ferrari Project s fyzikou Richard Burns Rally

Tvůrci GTR + licence od Ferrari + designér fyziky z věhlasné rallye. Může to vůbec dopadnout špatně?

SCORE 161 s NFS ProStreet a Richard Burns Rallye

Pokud jde o recenze, nové číslo SCORE i přes dvacet hodnocených her příliš neboduje (Hospital Tycoon, You Are Empty, Day Watch, Monster Madness, Surf Up, Enemy Engaged 2, State of War 2, Pacific Storm: Allies, The Guild 2 Pirates of The European Seas aj.), ovšem rozhodně dokáže zaujmout články o hitech budoucích.

Česká verze Richard Burns Rally dokončena

Z CD Projektu k nám dnes dorazila potěšující informace o tom, že kompletní česká verze rallye simulace Richard Burns Rally byla dokončena a že se v domácích obchodech objeví přesně 9.

Richard Burns Rally pro PC je hotova

Očekávaná simulace závodů rallye - Richard Burns Rally - je hotova.

Natáčení českého dabingu pro Richard Burns Rally

Celý včerejší den probíhal ve studiu Fontána v Praze dabing očekávaného rallye titulu Richard Burns Rally, jehož lokalizaci zajišťuje společnost CD Projekt.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
17. září 2004
Recenze