Natáčení českého dabingu pro  Richard Burns Rally
zdroj: tisková zpráva

Natáčení českého dabingu pro Richard Burns Rally

17. 6. 2004 17:17 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Celý včerejší den probíhal ve studiu Fontána v Praze dabing očekávaného rallye titulu Richard Burns Rally, jehož lokalizaci zajišťuje společnost CD Projekt.

A koho tedy ve hře uslyšíte? Samé profesionály. Tím ovšem nejsou míněni profesionálové jako herci, ale profesionálové jako přední čeští jezdci. Konkrétně tedy uslyšíte hlasy zlínského rodáka Romana Kresty a jeho kolegy Jana Tománka, kteří jezdí letošní sezónu za tým Styllex Tuning Prosport na voze Subaru Impreza WRC S9. Hlavně prý první jmenovaný si užil nejvíce textů, ztvárnil totiž roli samotného Richarda Burnse a provede vás mj. i celou úvodní školou rallye. Jan Tománek vám pak bude po celou dobu závodů mluvit do řízení, tak jako to dělá vlastně i ve skutečnosti.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
kompletní galerie

Jak toto natáčení vypadalo, zachycují fotografie, které vám tímto nabízíme. Pokud by vám snad nestačily, více jich naleznete přímo na stránkách společnosti CD Projekt. Pro příznivce rallye máme ještě odkaz na stránky Romana Kresty, kde jsou k vidění i fotografie ze skutečných závodů. Jen ještě dodám, že na korektnost českého překladu a správného názvosloví dohlíželi rallye specialisté z motoristického serveru www.rallysport.cz. PC verze Richard Burns Rally bude v prodeji od 2. září 2004. Verze pro PS2 se začne prodávat už od 15. července, ovšem nebude zahrnovat lokalizaci.
zdroj: PR

korg

Nejnovější články