zavřít

SCORE 161 s NFS ProStreet a Richard Burns Rallye

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jde o recenze, nové číslo SCORE i přes dvacet hodnocených her příliš neboduje (Hospital Tycoon, You Are Empty, Day Watch, Monster Madness, Surf Up, Enemy Engaged 2, State of War 2, Pacific Storm: Allies, The Guild 2 Pirates of The European Seas aj.), ovšem rozhodně dokáže zaujmout články o hitech budoucích.

Obálková hra Need for Speed ProStreet je přetřásaná na šesti stranách a protože šéfredaktor Honza Modrák navštívil přímo vývojáře v kanadském studiu EA Black Box, má informace přímo od pramene - včetně rozhovoru a vlastních dojmů z hratelné verze. Ostatně, posuďte sami z ukázky:

    Měli jsme možnost ProStreet v „surovém“ nastavení bez zapnutých asistencí zakusit a musíme potvrdit, že je taková jízda skutečně náročná, vyžaduje neustálou pozornost, pečlivou volbu jízdní dráhy a rozvážné používání plynu a brzdy (bohužel jsme v prezentační verzi byli na trati sami, ale autoři slibují adaptivní AI počítačem řízených konkurentů). Brzdná dráha je na poměry Need for Speed nečekaně dlouhá a auto jde mnohem snadněji do smyku. Velkým přínosem je i zmíněné poškození, které se liší podle materiálu a součástek a skutečně má zásadní vliv na vaši jízdu. Vrchol pak přišel, když jsme se dostali do hodin - zpoza pneumatik se objevila oblaka kouře, která se postupně zvětšovala a brzy jsme neviděli doslova na krok. Vypadají lépe než snad v jakékoliv jiné hře a opravdu bychom nechtěli začínat závod jako poslední – viditelnost na startovním roštu je v takovém případě obvykle mizivá... [více v dojmech z NFSPS ve SCORE 161]
Dále kolegové přináší vlastní preview FIFA 08 (kde se mj. dozvíte, zda mód Be a Pro bude i v PC verzi), Call of Duty 4 nebo podrobný ZOOM o ostře sledovaném StarCraftu II. Navrch pak dva tématické články – jeden přehledový o chystaných MMO hrách, druhý z Ubidays s trojicí detailních preview (Assassin's Creed, Brothers In Arms Hell's Highway a Splinter Cell Conviction). Třešničkou na dortu je pak exkluzivní odhalení jedné nové české hry v novinkách. Potěšit by vás mohl i velký test 5.1 reproduktorů a především téma, kde se SCORE na osmi stranách věnuje emulátorům starých počítačů, konzolí či automatů.

Na dvou DVD discích na vás vedle demoverzí a SCORE Live (tentokrát výjimečně s prodlouženou stopáží) jako obvykle čekají čtyři plné hry, vesměs v českých verzích – hvězdný Richard Burns Rally (92%, 2004, jedna z nejrealističtějších závodních her vůbec), budovatelská strategie Locomotion (83%, 2004, vylepšený nástupce slavného Transport Tycoonu), známá česká detektivní adventura Posel Smrti (90%, 2003) a logický rychlík Pusher. SCORE 161 bude v prodeji od čtvrtka 21. června.
zdroj: PR

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.