Resistance 3
Věková dostupnost

Resistance 3

Články

Tvůrci přemýšlí, kam se ztratil úvodní úspěch série Resistance

Na Resistance Sony ze začátku téhle generace vsadila. Střílečky z pohledu první osoby měly tuhle generaci konzolí ovládnout a Microsoft měl své Halo. Veleúspěšnou značku, která svoji pozici na Xboxu 360 s dalšími díly ještě upevnila. Jenže, co Sony? Japonský gigant o většinu svých exkluzivit z PS2 éry přišel a jediná nová značka, která by se dala považovat za skutečně velký úspěch (jak komerční, tak kritický), je Uncharted. Sony potřebovala nějakou FPS, ze které by se stal hit. Tou měl být právě Resistance od Insomniac Games. Jenže nebyl (což naznamená, že hra nebyla úspěšná). Proč?

Insomniac: Se sérií Resistance jsme skončili

Ted Price ve video-vzkazu hráčům potvrdil, že vývojáři z Insomniac už nebudou dělat další díly válečné série Resistance. "Chtěl jsem hlavně potvrdit a z očí do očí hráčům říct, že série Resistance už je pro nás uzavřenou kapitolou," oznámil Price. Podle něj celá sága přirozeně vyvrcholila a příběh, jež chtěli autoři vyprávět, se uzavřel.

Co přinese přídavek Resistance 3: Brutality?

Příští update pro PlayStation Network obsáhne nový stažitelný přídavek Brutality pro sci...

Jak přežít v novém módu pro Resistance 3

Koncem tohoto týdne vyjde stažitelný balíček Survival Pack pro střílečku Resistance 3. V...

Animovaný trailer Resistance 3 je příjemnou změnou

Konference Sony na letošním GamesComu přinejlepším rozpačitá, ale několik pozitivních kusů se na ní i tak našlo (a ne, ta podivně tancující skupinka to nebyla).

Jak se dělal motion capture pro Resistance 3

Nemusí vás zajímat sci-fi FPS Resistance 3, aby vás zaujalo tohle video. Stačí totiž, aby...
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
6. září 2011
Recenze