Purge

Purge

Články

Co je to Purge: Jihad?

Před pár dny oznámený datadisk k multiplayerové FPS/RPG Purge - Jihad do Freeform Interactive, je v současné době hutně betatestován.

Oznámení přídavku on-line akce Purge: Jihad

Freeform Interactive dnes oznámili přídavek ke svému futuristickému on-line mixu FPS a RPG Purge, který ponese název Purge: Jihad a bude tedy založen na předchozím počinu od tohoto studia, modu Future vs.

Akční RPG Purge je hotovo

Jeden z vývojářů ze společnosti Freeform Interactive se dnes nechal v oficiálním diskusním fóru slyšet, že jejich nadcházející onlinová FPS/RPG Purge bude již v dohledné době prohlášena za gold, neboť její finální "master" verze byla odeslána vydavatelské společnosti Trisynergy.

Purge vyjde v 1. kvartálu 2003

Vydavatelé onlinové akční hry Purge vyvíjené společností Freeform Interactive se nechali slyšet, že by toto své dílo rádi vydali ještě v prvním čtvrtletí roku 2003.

Purge - první dojmy

Odvěký spor sci-fi versus magie se stal námětem multiplayerové střílečky Purge, kde proti sobě stojí příznivci Řádu a zástupci sekty Vyvolených. Jaké jsou dojmy z veřejné bety a může se měřit s UT2003?

Commando na Purge screenshotech

Freeform Interactive uvolnili sadu nových screenshotů ze své nadcházející FPS/RPG Purge, které zobrazují typ postavy Commando.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
53/100
Datum recenze:
18. dubna 2003
Recenze