zavřít

Purge vyjde v 1. kvartálu 2003

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelé onlinové akční hry Purge vyvíjené společností Freeform Interactive se nechali slyšet, že by toto své dílo rádi vydali ještě v prvním čtvrtletí roku 2003.

Purge, poháněná enginem LithTech Talon, je střílečka z vlastního pohledu. Její děj je zasazen do budoucnosti, ve které se spolu střetnou technologický pokrok a tradice jako magie a duchovno. Jak takový konflikt může vypadat, můžete vidět na screenshotech v naší galerii, kam dnes přibylo i několik nových kousků.


nové obrázkykompletní galerie

Purge dá hráčům na výběr z několika různých tříd postaviček dvou soupeřících stran ("Řádu" a "Vyvolených"). Ty je pak možno vybavit nejrůznějšími schopnostmi a zbraněmi (35), se kterými je těžký život v nebezpečném světě Purge hned snazší. Hra je zaměřena na onlinové hraní, a proto je vybavena více druhy multiplayerových módů a podporuje až 60 hráčů najednou. Více se dočtete v našich nedávných prvních dojmech.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.