zavřít

Akční RPG Purge je hotovo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden z vývojářů ze společnosti Freeform Interactive se dnes nechal v oficiálním diskusním fóru slyšet, že jejich nadcházející onlinová FPS/RPG Purge bude již v dohledné době prohlášena za gold, neboť její finální "master" verze byla odeslána vydavatelské společnosti Trisynergy.

Zároveň tento vývojář slíbil, že oficiální demo hry Purge bude vydáno krátce po vypuštění plné verze do obchodů, což by mělo být 31. března. Tento týden by měly být rovněž nahozeny oficiální servery. Více se o této hře dočtete např. v našich prvních dojmech.

zdroj: fórum

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.