zavřít

Sony se na E3 vytáhla s další várkou nezávislých her od Devolveru

PlayStation 4 Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Už minulá E3 byla minimálně ze strany Sony věnována z velké části nezávislým a vůbec menším hrám a letošní tisková konference nebyla výjimkou. Tentokrát se na pódium dostal sestřih několika kousků Tím prvním je Ronin, který sice vypadá jako nějaká zběsile rychlá 2D sekačka, ale to bychom byli daleko od pravdy. V podstatě půjde o tahovou "strategii", kdy neovládáte jednotky, ale přemýšlíte jak na tahy zabít všechny nepřátele.

Pokud vás Ronin zajímá, stačí navštívit tuhle nebo tuhle novinku, kterou jsme o hře dříve psali. Stejně tak jste si mohli na Games přečíst o Eitr. Ten může sice vypadat jako zase další pixelartová blbinka, ale ve skutečnosti by mělo jít o izometrické akční RPG s obtížností Dark Souls a hratelností Diabla. Což už samo o sobě zní velmi lákavě a teď se s vydáním nepočítá jen na PC, ale také na PlayStation 4.

Třetím kouskem do party je krásně pojmenovaný titul Mother Russia Bleeds. Ten není ničím jiným, než osobitou mlátičkou z Ruska a to z období 80. let minulého století. Poslední hrou prezentovanou na tiskovce bylo Crossing Souls a jde o akční adventuru také z 80. let, ale tentokrát z Kalifornie. Crossing Souls si mimochodem prošla úspěšným Kickstarterem.

Pokud máte pocit, že jste o Devolver Digital slyšeli už někdy v minulosti, tak se zřejmě nepletete. Firma má na svědomí vydání všech Serious Samů, načež si ale řekla, že by to bylo možná lepší zkusit v kategorii nezávislých her. Tam očividně trefili zlatou žílu, protože vydávali Hotline Miami, Luftrausers, Broforce, Shadow Warriora, nebo třeba The Talos Principle. Mezi nezávislými hrami se tak Devolveři našli a asi s nimi jen tak neseknou.

Tagy: akční 2D indie hra e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.