zavřít

Fight Club #399: Rok bez ďábla

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Středa 7. listopadu roku 2018 se stala dnem, kdy odvysíláme poslední Fight Club začínající číslem 3, a to na hodně, hodně dlouhou dobu. Do dílu s pořadovým číslem 3000 nám totiž zbývá ještě těžko představitelných (plus mínus) 2600 týdnů, nebo chcete-li zhruba 50 let. Kdo ví, co se s herním průmyslem za takovou dobu stane. Bude ještě vůbec existovat Blizzard nebo je jeho zkáza po víkendovém přešlapu za dveřmi?

Ale zpátky do reality k číslům, která se dají spočítat na prstech jedné ruky. Kdo si dá totiž dvě a dvě dohromady zjistí, že číslo 4 nerámuje jen nadcházející oslavu 400. Fight Clubu, ale i logického nástupce Diabla. Tak to tedy vidí fanoušci. Hlavouni z Blizzardu si ale myslí, že dokáží rozdávat úsměvy i mobilními hrami. Mno, jak se věci mají pravděpodobně víte, a nyní to s námi můžete pořádně probrat v živém přenosu „předposledního“ Fight Clubu.

Dotazy na Blizzard, aktuální hry a další herní témata nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo je během živého vysílání rovnou psát do chatu na YouTube.

Tagy: Fight Club blizzard

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.