Měsíc před novým rozšířením Hearthstonu Blizzard slaví 100 milionů účtů
zdroj: tisková zpráva

Měsíc před novým rozšířením Hearthstonu Blizzard slaví 100 milionů účtů

6. 11. 2018 11:06 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Blizzard se sice nepochlubí číslem, které by ukazovalo počet aktivních hráčů karetní hry Hearthstone, ale rád se vytáhne s jiným číslem, mnohem větším. K dnešnímu dni eviduje 100 milionů účtů (dle oficiálních slov "hráčů", ale to je závádějící), což je samozřejmě obrovský úspěch. Taková událost se neobejde bez pořádné oslavy v podobě dárků pro všechny hráče.

Pokud se do Hearthstonu připojíte mezi 7. a 11. listopadem, přivítá vás hned šest boosterů z edice The Boomsday Project. Zároveň se můžete pustit do nového questu Celebrate the Players, který vás odmění 100 zlatými za odehrání nehodnocených zápasů s přáteli. Quest můžete opakovat celkem pětkrát, takže si snadno přijdete na 500 zlatých.

Podle webu PCGamesN studio Blizzard v půlce loňského roku oznámilo dosažení 70 milionů hráčů. Tedy za pouhý rok a půl se ke hře připojilo dalších 30 milionů. Je otázka, kolik z těchto nováčků u hry zůstává dodnes a jaký je poměr aktivních uživatelů k výše uvedenému číslu.

Následuje děkovné video, kde je menší vtípek s lebkou, která patří Benu Brodeovi, bývalému řediteli Hearthstonu. Ten si založil vlastní studio Second Dinner.

Rastakhan’s Rumble

Název, který si asi nikdy nezapamatuju, patří nové edici čítající 135 karet, která dorazí 4. prosince. Hearthstone obohatí o nový keyword Overkill, který kartám s touto schopností poskytuje různé benefity, pokud rozdají víc zranění, než je potřeba k usmrcení cíle.

Další novinkou jsou bohové zvaní Loa. Jde o velice mocné karty s mnoha schopnostmi za nemalou vyvolávací cenu. Každá Loa má i svou duši, která je vždy 0/3 bytostí se schopností silně ovlivňující vaše možnosti na stole.

A protože se celé rozšíření točí kolem tématu arény, ve které se trollové rubají s dinosaury a mnoha dalšími tvory, nesmějí zde chybět legendární šampióni. Zájemci o podrobnější popis novinek najdou, co hledají, na oficiálním webu. Kompletní seznam karet se postupně odhalí zde.

Nejnovější články