zavřít

Fight Club #377: V menšině

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oznámení očekávaného Battlefield V nám do karet zrovna moc nehrálo. EA se s ním vytasili minulou středu večer, dávno poté, co jsme dotočili Fight Club 376. Ze hry jako takové jsme toho sice pořád moc neviděli, ale zato jsme byli svědky laviny menších “kontroverzí”, které se kolem hry stihly za těch pár dnů strhnout. Nad některými z nich nelze než kroutit hlavou, zatímco u jiných se člověk jenom pousměje a tak jsme si sdělili své dojmy jak z traileru, tak reakce na něj.

Shodou okolností se zrovna minulou středu konala také Česká hra roku 2017, o níž jsmě si krátce popovídali, ale pak jsme se jako Libuše zahleděli také do budoucnosti českých her. Plodní čeští vývojáři totiž v uplynulých dnech předvedli řadu nových her od Someday You’ll Return, přes Beware, až po TauCeti Unknown Origin. A to by bylo, abychom se alespoň na chvíli nezastavili u aktuální pecky Detroit: Become Human.

Audio verzi Fight Clubu #377 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Battlefield (série) Česká republika auta strach honička online horor druhá světová válka akční sci-fi multiplayer FPS kooperace first person střílečka

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.