Fight Club #377: V menšině
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #377: V menšině

3. 6. 2018 9:12 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Oznámení očekávaného Battlefield V nám do karet zrovna moc nehrálo. EA se s ním vytasili minulou středu večer, dávno poté, co jsme dotočili Fight Club 376. Ze hry jako takové jsme toho sice pořád moc neviděli, ale zato jsme byli svědky laviny menších “kontroverzí”, které se kolem hry stihly za těch pár dnů strhnout. Nad některými z nich nelze než kroutit hlavou, zatímco u jiných se člověk jenom pousměje a tak jsme si sdělili své dojmy jak z traileru, tak reakce na něj.

Shodou okolností se zrovna minulou středu konala také Česká hra roku 2017, o níž jsmě si krátce popovídali, ale pak jsme se jako Libuše zahleděli také do budoucnosti českých her. Plodní čeští vývojáři totiž v uplynulých dnech předvedli řadu nových her od Someday You’ll Return, přes Beware, až po TauCeti Unknown Origin. A to by bylo, abychom se alespoň na chvíli nezastavili u aktuální pecky Detroit: Become Human.

Audio verzi Fight Clubu #377 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články