zavřít

Fight Club #179 HD: LEVEL UP!

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Termín přímého přenosu natáčení Fight Clubu #179 se sice kryl se zápasem českých hokejistů proti Itálii, ale ani to nám nemohlo zabránit, abychom si na hodinku sedli a probrali nejdůležitější události ze světa her za uplynýlý týden. Spolu s Pavlem Dobrovským se ve 179. díle Fight Clubu překřikovali Martin Bach, Lukáš Grygar a Petr Poláček a řeč byla mimo jiné i o plánovaném prodeji Xbox One bez kinectu.

Stačil necelý rok a z konzole Xbox One, jak byla oznámená loni E3, nezbylo skoro nic. Microsoft tento týden ohlásil levnější verzi konzole bez kinectu, která se tak cenově srovná s PS4. O tom, jaký čert může za tímto rozhodnutím stát, a jak na něj reagoval herní svět, jsme se rozpovídali hned v úvodu 179. Fight Clubu.

Nezůstali jsme ale jen u konzolí - pustili jsme se do rozboru nepovedené kampaně Outcast HD, která se na Kickstarteru nedohrabala ani na polovinu požadované částky, a zamysleli se nad tím, co by mohli Nordic Games provést s naší oblíbenou sérií Darksiders. A na závěr jsme vás upozornili na zajímavou plošinovku A Story About My Uncle.

Audio verzi Fight Clubu 179 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: byznys Kickstarter kinect

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.