Outcast: Second Contact
Věková dostupnost

Outcast: Second Contact

Články

Conan Exiles, The Surge, Technomancer a Outcast jsou vaše v rámci předplatného na konzolích

Poslední týden v měsíci je tradičně obdobím, kdy Microsoft a Sony odhalí hry pro nadcházející měsíc, kterých se dočkají předplatitelé jejich služeb Games with Gold a PlayStation Plus. Sony nám značně usnadnila práci, když ze svého předplatného nadobro odstranila podporu PlayStationu 3 a Vity, takže budete pravidelně vídat jen dva kousky pro PS4. U Microsoftu se zatím nic nemění, čtyři hry jako obvykle.

Humble Bundle rozdává rok starý remake Outcast: Second Contact

Remastery jsou už na denním pořádku, ale remaky, tedy od podlahy znovu vyvinuté hry ještě tak často nevídáme. Vzpomenout můžeme skvělého Crashe Bandicoota N. Sane Trilogy, nebo nejnovějšího Spyra Reignited Trilogy. Před rokem jsme touto formou dostali možnost vrátit se na konec minulého tisíciletí k průlomové hře Outcast v remaku Second Contact. A ten je nyní úplně zdarma v obchodě Humble Bundle.

Nový LEVEL 281 pitvá Star Wars a loot boxy

Vánoce jsou za dveřmi a poslední LEVEL roku 2017 je tady. Předvánoční herní nadílka už možná trochu opadla, ale to neznamená, že bychom neměli o čem psát, spíše naopak. Ve velkém tématu jsme využili kontroverzního vydání Star Wars Battlefront II nejen k povídání o samotné budoucnosti Hvězdných válek, ale i o fenoménu takzvaných loot boxů, který do her prorůstá stále častěji. Na dalších stránkách se pak můžete těšit na téma Honzy Horčíka o tom, kde v Čechách studovat herní vývoj, zabývali jsme se i nezávislými vývojáři, kterým hrozí syndrom "one hit wonder", a nezapomněli jsme ani na recenze. Vedle Battlefront II jsme se podívali na zoubek třeba hrám The Evil Within 2, Elex, Doom VFR a dalším zajímavým titulům.

Čas zavzpomínat na konec minulého tisíciletí s remakem Outcast: Second Contact

Letošním rokem otřásá spousta fenoménů, v čele s aktuálně velice kontroverzními lootboxy a neuvěřitelným rozmachem subžánru battle royale. Neměli bychom ale zapomínat na staré klasiky, které se ve velkém vracejí v podobě remasterů a remaků. S Rogue Trooper Redux se to úplně nepovedlo (viz recenze), tak doufejme, že úsilí vložené do Outcast - Second Contact ponese sladší plody.

Z neúspěšného Kickstarteru až do obchodů: za dva týdny vychází remake Outcastu

Po několika letech a vývojových strastech se Cutter Slade vrací. Hrdina dnes už kultovní akční adventury Outcast si v roce 1999 získal srdce nejednoho hráče a bude zajímavé sledovat, jak se mu to podaří v dnešní herní éře. Za pár dnů už totiž vyjde remake původního titulu s názvem Outcast: Second Contact a startovní trailer napovídá, že se toho zase tolik nezměnilo.

Remake Outcastu nabídne otevřený svět, na jaký je dnešní hráč zvyklý

Vydání Outcast – Second Contact je už v podstatě za dveřmi a co nevidět se tak po osmnácti letech vrátíte na mimozemskou planetu Adelpha, kde se opět v kůži Cuttera Sladea pokusíte vyjednat mír mezi lidmi a zástupci tamější rasy. Nové video představuje možnosti plně otevřeného světa.

Bleskovky

  • 14. 7. 2020 - GOG poslal do akce francouzské hry. Od Dishonored přes Vampyr po A Plague Tale

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
29. listopadu 2017
Recenze