PlayStation Home

PlayStation Home

Články

Bootlegers, střílečka z nové verze PlayStation Home

Uvnitř nového PlayStation Home (detaily v tomto článku) si budete moci zahrát i free-to-play střílečku Bootleggers, jakc oznámila Sony. Váš avatar tu jednoduše popadne zbraň a bude moci přímo v Home fragovat své kamarády, jako by šlo o běžnou multiplayerovou FPS.

Šéf PlayStation Home: „My jsme budoucnost“

Pokud vás v poslední době už spíše otravuje důraz herního průmyslu na koncept free-to-play, asi vás nepotěší úvahy Jacka Busera, ředitele PlayStation Home, sociální platformy, která se u PS3 vyskytuje již nějaký ten pátek.

PS Home čeká velká proměna na sociální herní platformu

PlayStation Home, před puštěním tolik diskutovaná, po spuštění médii polozapomenutá, ale uživateli PS3 docela oblíbená (23 milionů registrovaných uživatelů není málo) virtuální destinace, se na podzim letošního roku drasticky promění. Ze vzdušného virtuálního prostoru připomínající městečko, který měl inspirovat k socializaci, setkávání a spouštění her přímo z Home, ale také k nákupu virtuálních předmětů a občasnému hraní miniher, se stane mnohem konkrétněji zacílený projekt, rozdělený na zhruba tři části: herně tematické čtvrti, MMO metahra a sociální síť.