Planet Nomads

Planet Nomads

Články

Známe nominace na Českou a Slovenskou hru roku

Česká hra roku a Slovenská hra roku se po roce opět hlásí s nominacemi na nejlepší tituly, které naše bratrské země vyplodily v uplynulém roce. V obou případech se do finálního výběru dostalo třináct her, které bojují napříč několika kategoriemi.

Zničehonic vyšla česká hra Planet Nomads

Pamatujete si ještě na český projekt Planet Nomads? Hra o sobě dala vědět už před čtyřmi roky, před třemi prošla úspěšným Kickstarterem, před dvěma vstoupila do early accessu a dnes ho velmi nečekaně opustila ve verzi 1.0.0.0. Tak nečekaně, že tvůrci ze studia Craneballs ani nemají launch trailer.

Česká survival hra Planet Nomads právě vstoupila do early accessu

Česká survival hra Planet Nomads před více jak rokem vybrala potřebné finance na Kickstarteru, díky kterým jde její vývoj svižně kupředu. Ti, kteří kampaň hry podpořili, se už dávno snaží přežít na nehostinných mimozemských planetách v rámci uzavřené alfy. Nyní hra konečně uzrála do bodu, kdy se do ní může pustit naprosto každý, kdo překousnou nějaké ty chyby a nekompletní obsah v dnes spuštěném předběžném přístupu.

Tea Club #18: Planet Nomads

Kombinace stavění domů, ale i vozidel, prozkoumávání procedurálně generované planety a přežívání mezi agresivními zvířaty přinesla ostravskému studiu Craneballs téměř sto tisíc liber na Kickstarteru. O obsahu, a také o komplikacích vývoje hry Planet Nomads přišli do našeho studia popovídat Dan Maslovský a Petr Růžička, pro které je Planet Nomads jednak úspěšným projektem, ale také premiérovým PC projektem.

Fight Club #261 HD: Pohoda nebo smrt

261. díl našeho pravidelného podcastu Fight Club k sobě tentokrát nalákal Pavel Dobrovského, Adama Homolu, Honzu Olejníka a po delší odmlce i starého známého Petra Bulíře. Kluci se věnovali řadě novinek z uplynulého týdne, především Petr se pořádně obul do nové hry The Witness od Jonathana Blowa, kterou důkladně rozebral.

Tvůrci českého sandboxu Planet Nomads měří zájem hráčů na Kickstarteru

Vývojáři z českého studia Craneballs spustili slíbenou kickstarterovou kampaň pro Planet Nomads, sci-fi sandboxovou survival hru s velkou svobodou v oblasti tvorby předmětů. Na začátku hry havarujete ve vesmírné lodi na neznámé planetě a od té chvíle závisí přežití na vaší kreativitě, umu a důvtipu. Postavit totiž můžete skoro cokoliv, od přístřešku, přes vozidla, až po nové vesmírné plavidlo.