zavřít

Fight Club #261 HD: Pohoda nebo smrt

iPhone Android PlayStation 4 PC Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

261. díl našeho pravidelného podcastu Fight Club k sobě tentokrát nalákal Pavel Dobrovského, Adama Homolu, Honzu Olejníka a po delší odmlce i starého známého Petra Bulíře. Kluci se věnovali řadě novinek z uplynulého týdne, především Petr se pořádně obul do nové hry The Witness od Jonathana Blowa, kterou důkladně rozebral.

Vedle debaty o The Witness došlo i na události české herní scény. Minulý týden odstartovaly na Kickstarteru hned dvě crowdfundingové kampaně českých vývojářů a kluci se zamysleli nad jejich šancemi na úspěch – Planet Nomads od Craneballs i Ghost Theory od Dreadlocks vypadají velmi zajímavě, přijmou je ale hráči v zahraničí?

Dalším tématem 261. Fight Clubu byla virtuální realita. Pavel si totiž čerstvě vyzkoušel finální verzi Oculus Rift i aktuální provedení konkurenční technologie HTC Vive a může tedy porovnávat. Na přetřes přišlo i rozšíření EA Origin Accessu do České republiky a chystaný dokument NewGame o české vývojářské scéně. A došlo samozřejmě i na vaše dotazy z emailu a chatu.

Audio verzi Fight Clubu #261 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: virtuální realita sandbox podcast oculus rift Fight Club otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.