zavřít

Tea Club #18: Planet Nomads

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kombinace stavění domů, ale i vozidel, prozkoumávání procedurálně generované planety a přežívání mezi agresivními zvířaty přinesla ostravskému studiu Craneballs téměř sto tisíc liber na Kickstarteru. O obsahu, a také o komplikacích vývoje hry Planet Nomads přišli do našeho studia popovídat Dan Maslovský a Petr Růžička, pro které je Planet Nomads jednak úspěšným projektem, ale také premiérovým PC projektem.

Doposud se studio Craneballs věnovalo především mobilním hrám (série Overkill a další) a PC scéna pro něj byla zemí nepoznanou. Nakonec právě tam ale na tvůrce a jejich projekt čekalo velké překvapení. Dan a Petr v našem Tea Clubu mluví nejen o srážce Craneballs s novou platformou, ale především vysvětlují způsob, jakým jsou provázány tři pilíře hratelnosti Planet Nomands (stavění, přežívání, prozkoumávání), a proč musí Petr v designu víc škrtat než přidávat.

Povídání je to zajímavé a kromě video verze vám nabízíme i audio pro poslech v autobuse nebo v autě.

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: sandbox česká hra podcast tea club otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.