ParaWorld

ParaWorld

Články

ParaWorld – doba, kdy Zemi chtěli vládnout němečtí dinosauři

Dumáte někdy nad tím, kde jsou ty časy, kdy Zemi dominovali dinosauři a jen těžko se hledalo něco tak silného a konkurenceschopného? Tomuto období se říkalo devadesátá léta a úspěch dinosaurů se vezl na vlně Jurského parku i jeho pokračování a také nejrůznějších her jako Trespasser nebo Turok. Nechyběly ani dokumentární seriály, které jsem jako malý hltal, a samozřejmě si jde jen těžko představit dětský pokojíček bez spousty hraček v podobě plastových dinosaurů, kteří u nás doma díky bratrovi také nechyběli. Jenže když přišel v roce 2006 ParaWorld, tato vpravdě zajímavá strategie, bylo už trošku pozdě. Jak pro strategie, tak pro dinosaury.

Paraworld - dojmy z dema

Stratégové, zahoďte pušky, vyskočte z letadel a opusťte tanky. Po ubíjející šedi válečných konfliktů minulého století dostáváte konečně příležitost píchnout do něčeho nového. Dinománie propuká!

ParaWorld - rozhovor

Do úžasného, ale nebezpečného prehistorického světa, kde žijí dinosauři ochočení lidmi, vás zavede nová real-time strategie s neuvěřitelnou grafikou, jak ji umí udělat asi jen Němci. Nenechte si proto ujít zajímavý rozhovor!

Nahlédnutí do paralelního světa ParaWorld

Začátkem měsíce proběhla tiskem zpráva, že se vydavatelem neobvyklé 3D real-time strategie s názvem ParaWorld z dílen vývojářů Sunflowers stane společnost Deep Silver.

Svět s dinosaury v RTS Paraworld

Německé studio SEK (SpieleEntwicklungsKombinat), součást Sunflowers, má nyní plné ruce práce s vývojem své nové hry, 3D real-time strategie Paraworld.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
12. října 2006
Recenze