zavřít

Nahlédnutí do paralelního světa ParaWorld

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem měsíce proběhla tiskem zpráva, že se vydavatelem neobvyklé 3D real-time strategie s názvem ParaWorld z dílen vývojářů Sunflowers stane společnost Deep Silver.

Vydání této hry, z níž vám dnes můžeme nabídnout balík nových obrázků a pozvat vás tak do světa dinosaurů, je naplánováno na konec roku. ParaWorld má vynikat nejen po stránce grafické, ale také co do hratelnosti, která se prý bude v některých ohledech danému žánru poněkud vymykat a posouvat ho tak zase o nějaký kousek dále.


V rámci zajímavého příběhu se podíváte do světa tvořeného pěti klimatickými zónami, obývaného 50 různými typy zvířat (z toho 40 druhů zabírají nejrůznější dinosauři). Kampaň bude probíhat na 15 hratelných mapách a představí se vám v ní tři naprosto rozdílné kmeny. Na výběr budete mít ze sedmi hrdinů. Navrch bude ParaWorld zahrnovat ještě tři různé multiplayerové módy s podporou až osmi hráčů po LAN nebo Internetu. Více se o této hře dozvíte již brzy v připravovaném rozhovoru.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.