zavřít

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Windows Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

Ještě než se vrhneme na aktuální měsíc, pojďme si v krátkosti připomenout, jaké hry byly přidané/odebrané z Xbox Game Passu v minulém měsíci, kdy se služba konečně rozšířila i na počítače. Mezi nově přidanými jste tehdy našli Torment: Tides of Numenera, Resident Evil: Revelations, Goat Simulator a Rare Replay.

Naopak jste koncem června museli dát sbohem kouskům jako Devil May Cry 4 ve speciální edici, Dead Island v definitivní kolekci, Shadow Complex Remastered, Zombie Army Trilogy, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 a Next Up Hero.

I v tomto měsíci převyšuje počet odcházejících nově příchozí, ale zase mezi nimi nenajdete tolik vyloženě skvělých titulů. Zamrzí zejména odchod Warhammeru: Vermintide 2 a první sezóny Hitmana, přijdete o Aftercharge, LEGO Movie: The Videogame, Dandara, Metal Slug XX, Defense Grid: The Awakening, Hexic 2 a Iron Brigade.

Poslední odebranou hru si nechávám nakonec, protože ji plně nahradí mladší bratříček – sbohem Dead Rising 2, vítej Dead Rising 4. I v případě Lego her dochází k výměně za LEGO City: Undercover, která je jediným titulem pouze pro Xbox. Undertale, Unavowed a Timespinnera zase najdete jen v PC Game Passu.

Čtveřici her, které si zahrajete na všech platformách Microsoftu, tvoří kromě Dead Rising 4 ještě Middle-Earth: Shadow of War, My Time at Portia a Blazing Chrome.

Pokud vás zajímají přesná data uvedení her do Game Passu nebo jejich odstranění, pak se podívejte sem.

Tagy: horor akční sci-fi fantasy RPG survival adventura plošinovka kooperace otevřený svět xbox game pass

Zdroje: Xbox Wire

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.