zavřít

The Outer Worlds vyjde už v říjnu a zahrajete si ho i přes Game Pass

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Mistři RPG se vrací. Vývojáři z Obsidian Entertainment se zase po nějaké době připomněli a na tiskové konferenci Microsoftu ukázali nový trailer na očekávané RPG The Outer Worlds. To vyjde už letos v říjnu a nabídne hromadu možností, jak se realizovat, respektive jak přistupovat k řešení problémů.

Budete moct všechny vystřílet, ze šlamastiky se vykecat, být hodný, zlý, nebo něco mezi. Na možnost volby klade nový trailer velký důraz a několikrát vám dá jasně najevo, že tady to bude opravdu na vás.

Nové záběry z hraní místy připomínají hodně sympatický mix různých prvků z BioShocku a Mass Effectu, se špetkou Fallout: New Vegas. The Outer Worlds ale přitom zvládá působit svěže, unikátně a rozhodně nevypadá jako laciná kopírka.

Hra vyjde 25. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž na PC se novinka Obsidianu objeví nejdřív na Epic Store, jen aby se v příštím roce dostala i na Steam. A stejně jako řada dalších dnes představených her na tiskovce Microsoftu bude i The Outer Worlds k mání ve službě Xbox Game Pass.

Za připomenutí stojí, že Obsidian už není nezávislým studiem, od minulého roku spadá pod Microsoft. Přesto vyjde The Outer Worlds i na PlayStation 4, neboť vydavatelem je v tomto případě Take-Two, respektive jejich label Private Division. Další hru od Obisidianu bych už ale na PlayStationu 4, nebo příští generaci PlayStationu, asi nečekal.

Tagy: sci-fi RPG FPS TheGameAwards2018 E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.