Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry 4 Special Edition

Články

Dante s Nerem se vrací ve speciální edici bojovky Devil May Cry 4

Čas na návrat do původní série Devil May Cry. Čtvrtý díl se totiž dočkal remasterovaného vydání v rámci Special Edition, která vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž s sebou nese velké množství nového obsahu, ať už v podobě spousty módů, dalších úprav hratelnosti a nebo i nových hratelných postav, které budete mít k dispozici (viz článek shrnující nové přírůstky).

Devil May Cry 4 Special Edition předvádí zbraňový arzenál hlavního hrdiny Nera

Do vydání speciální edice vynikající bojovky Devil May Cry 4 zbývají už jen tři týdny. Na přehledním videu se vám představují základní bojové schopnosti a triky hlavního hrdiny hry Nera, který tak trochu střídá Danta, kterého ovšem během hraní taktéž dostanete do ruky. Video názorně předvádí Nerův meč Red Queen, revolver Blue Rose a démonická pazoura Devil Bringer.

Speciální edice Devil May Cry 4 nabídne pět hratelných postav a skvělou akci

Závan ne až tak starých časů v nové herní době (i když, sedm let ve hrách rozhodně není málo). To představuje Devil May Cry 4 Special Edition, která na PS4, Xbox One a PC s vervou vtrhne 23. června. Předělávky her na minulou konzolovou generaci jsou možná trochu přemnožené, ale tohle je případ hry, která si bez debat najde své místo i v dnešní době, jež, pohříchu, postrádá více podobných ryzích bojovek. Nový trailer společně s datem vydání ukazuje i přednosti, jimiž se vám remake bude snažit učarovat, to snad kdybyste neslyšeli na recenze původní hry, jež byly samozřejmě pozitivní.

Remaster Devil May Cry 4 nabídne krom lepší grafiky i tři nově hratelné postavy

Po vylepšené edici DmC Devil May Cry se z dílen Capcomu dočkáme letos v létě i remasteru Devil May Cry 4 pro PC, PS4 a Xbox One. Jak si sedm let stará hra povede v novém kabátku nejlépe naznačí trailer. Na první pohled je samozřejmě nejviditelnější vylepšení grafiky, tvůrci však slibují též řadu vylepšení a novinek obsahových.

Bleskovky

  • 28. 12. 2015 - V Xbox Store se objevil The Devil May Cry Holiday Bundle, jenž obsahuje DmC Devil May Cry: Definitive Edition, Devil May Cry 4 Special Edition (včetně bonusového obsahu). Na trh má dorazit již zítra.

  • 8. 6. 2015 - Capcom s sebou na E3 2015 přiveze Street Fighter 5, Mega Man Legacy Collection, Resident Evil 0 HD Remaster (oznamující trailer), Devil May Cry 4: Special Edition.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
10. července 2015
Recenze