zavřít

Nový Humble Bundle nabízí levně všechny datadisky ke Crusader Kings II

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Velkolepé strategie od studia Paradox bývají vynikající, ale také velice drahé, pokud si je tedy chcete užít v kompletní podobě a postupně k nim dokupovat neustále vycházející DLC. Třeba v případě skvělého středověkého panovnického simulátoru Crusader Kings II byste se takhle snadno dostali přes 200 dolarů. Teď se vám ale nabízí unikátní šance doplnit resty, protože se objevil opravdu speciální Humble Bundle.

Humble Crusader Kings II Bundle obsahuje úplně všechny důležité datadisky, tedy ty velké dodatky zásadně měnící hru. Moc jsme tomu v redakci na první pohled nevěřili, říkali jsme si, že něco klíčového přece jen musí chybět, aby vás bundle naháčkoval k další koupi… ale ne. Pokud zvolíte nejvyšší tier, opravdu dostanete všechno zásadní, tedy vyjma různých kosmetických drobností, portrétů, písniček atd.

Už jenom první stupeň odměn je lákavý pro všechny, kdo se chtějí stát středověkým králem a pomocí válek i chytré sňatkové politiky se vypracovat až na vrchol feudální pyramidy.

Za 1 dolar (23 korun) dostanete základní hru, pohanské DLC The Old Gods, The Republic přidávající italské obchodnické státečky, Sunset Invasion z alternativní historie, kdy se v Evropě vylodili Aztékové, byzantské Legacy of Rome a nakonec Sword of Islam, kde si zahrajete za muslimské vladaře.

Pokud překonáte průměrnou zaplacenou částku, která momentálně o kousek překračuje 11 dolarů (253 korun), získáte dalších pět datadisků.

Jsou tu Horse Lords přinášející stepní kultury připravené roznést civilizovaný pořádek na kopytech svých ořů, je tu Charlemagne soustředící se na život Karla Velikého, dále Rajas of India, kteří vás zavedou až na indický subkontinent, náboženství vám vyšperkují Sons of Abraham, no a nakonec tu je Way of Life plná příběhů a osobností.

Poslední a, soudě dle výše průměrného příspěvku, značně oblíbený tier stojí 15 dolarů (345 korun) a doplňuje to, co se na nižší úrovně nevešlo.

Asi nejlákavější je Holy Fury, která značně rozšiřuje možnosti pro pohanské vládce (PERUN!). Hodí se ovšem i The Reaper’s Due, díky němuž bude celá Evropa trpět pod jhem černé smrti. Jade Dragon na východní kraj mapy posadí manipulativní Čínu. Conclave dá větší moc vašim vazalům a Monks and Mystics přidávají tajné společnosti.

Jestli jste čekali na šanci, jak co nejlevněji ukořistit dodatečný obsah ke Crusader Kings II, jednejte teď, nebo nikdy. Výhodnější už to asi v dohledné době nebude – a ještě jako obvykle nákupem na Humble Bundle podpoříte charitu, v tomto případě organizaci Child’s Play, která se stará o to, aby si i děti v nemocnicích měly s čím hrát.

Tagy: středověk strategie historická dlc

Zdroje: Humble Bundle

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.