Crusader Kings II: Horse Lords
Věková dostupnost

Crusader Kings II: Horse Lords

Články

Nový Humble Bundle nabízí levně všechny datadisky ke Crusader Kings II

Velkolepé strategie od studia Paradox bývají vynikající, ale také velice drahé, pokud si je tedy chcete užít v kompletní podobě a postupně k nim dokupovat neustále vycházející DLC. Třeba v případě skvělého středověkého panovnického simulátoru Crusader Kings II byste se takhle snadno dostali přes 200 dolarů. Teď se vám ale nabízí unikátní šance doplnit resty, protože se objevil opravdu speciální Humble Bundle.

Vychází nomádský datadisk Horse Lords pro Crusader Kings II

Středověcí stratégové se mohou pustit do dalšího velkého datadisku ke Crusader Kings II. Vychází dnes, nese název Horse Lords a tím de facto říká vše. Zaměřuje se totiž na nomádské kultury asijských stepí, které se ovšem nemusí pod vaším vedením omezovat jenom na Asii. Pokud byste si chtěli zkusit, jak by vašim koníkům chutnala evropská travička, nic vám nebrání. Tedy kromě pár tisíc vojáků evropských království.

Crusader Kings II: Horselords přinese zcela jiný druh vládnutí

Jak se zdá, datadisk Crusader Kings II: Horselords bude jedním z největších a nejvýraznějších, které ke hře vyšly po Old Gods. Možnost hrát za nomády totiž představuje zásadní změny v rámci zaběhlých mechanismů, na něž jsme si v rámci Crusader Kings II zvykli. Ty nejvýraznější změny představuje nový vývojářský deníček, který vychází týden před startem Horse Lords, jenž přijde 14. července.

Do sedel! Na Crusader Kings II se řítí mongolské hordy

Vynikající strategie Crusader Kings II odmítá vzdát své vlády nad středověkými konkurentkami a čeká ji další další datadisk. Nese jméno Horse Lords a jak název napovídá, středobodem tentokrát budou Mongolové. V jejím rámci hráče čekají celkem výrazné změny v rámci ústředních prvků hratelnosti. Dojde k výraznému rozšíření mapy na východ, nové budou systémy následnictví v rámci mongolských rodin a celkově by Horse Lords měla představit hodně unikátních mechanismů.