Crusader Kings II: Holy Fury
Věková dostupnost

Crusader Kings II: Holy Fury

Články

Nový Humble Bundle nabízí levně všechny datadisky ke Crusader Kings II

Velkolepé strategie od studia Paradox bývají vynikající, ale také velice drahé, pokud si je tedy chcete užít v kompletní podobě a postupně k nim dokupovat neustále vycházející DLC. Třeba v případě skvělého středověkého panovnického simulátoru Crusader Kings II byste se takhle snadno dostali přes 200 dolarů. Teď se vám ale nabízí unikátní šance doplnit resty, protože se objevil opravdu speciální Humble Bundle.

V novém DLC pro Crusader Kings II se stanete světcem nebo legendárním hrdinou

Jak nejlépe motivovat válečníka k tomu, aby se vydal do daleké země masakrovat cizáky? Stačí mu říct, že ho za to bůh odmění, a může to být buď ten s velkým B, nebo klidně Odin či Perun. A právě na nábožensky motivovaných válečných činech je založené nové DLC pro Crusader Kings II, prý to dosud vůbec největší, jménem Holy Fury. Níže se dozvíte, co přináší.

Paradox chystá spoustu DLC. Je mezi nimi vylepšený Perun, válečné loďstvo a výlet do Indie

Znáte ten typ lidí, kterých se zeptáte, jaký měli den, a oni na vás s kadencí osmdesáti slov za minutu vychrlí celý svůj životní příběh včetně toho, co měli k obědu 5. srpna 1994? Tak nějak jsem si připadal při sledování výstupů z PDXConu, konference studia Paradox. Dávku informací, co Švédové nasdíleli, vůbec nebylo možné shrnout do jednoho článku. Už jsme tak včera psali o chystaných deskovkách i o novém titulu ze starého Říma, a teď je čas na obří hromadu oznámených DLC ke všem možným už vydaným hrám.